вторник, 29 июня 2021 г.

Міжнародна авіація: Європейска Рада підписує авіаційну угоду з Україною

 

    Рада дала добро на підписання трьох сусідських авіаційних угод - з Україною, Вірменією та Тунісом - а також угоди про повітряний транспорт з Катаром. Ці угоди відкриють ринок повітряного транспорту, відкриваючи нові можливості як для споживачів, так і для операторів. Завдяки більш ефективному зв'язку вони сприятимуть торгівлі, туризму, інвестиціям та економічному та соціальному розвитку.

Зараз Рада готова підписати чотири важливі авіаційні угоди, які покращать доступ на ринок авіакомпаній та покращать зв'язок та свободу пересування громадян. Водночас вони забезпечать найвищий рівень безпеки та забезпечать рівні умови.

Педро Нуно Сантос, міністр португальської інфраструктури та житлово-комунального господарства, президент Ради

Три угоди про сусідство знімуть ринкові обмеження щодо сусідніх з ЄС країн та приєднають ці країни до внутрішнього авіаційного ринку ЄС, оскільки вони прийматимуть авіаційні стандарти ЄС та впроваджуватимуть авіаційні правила ЄС.

Угода з Катаром відкриє ринок нарівні з усіма 27 державами-членами, модернізуючи правила та стандарти, що існують в даний час для рейсів між Катаром та ЄС. Це перша така угода між ЄС та країною Перської затоки.

Всі чотири угоди містять надійні екологічні, соціальні та добросовісні положення про конкуренцію з потужними механізмами забезпечення, щоб уникнути будь-якого спотворення конкуренції чи інших зловживань.

Рішення щодо України, Вірменії та Катару дозволяють застосовувати цю угоду на тимчасовій основі до завершення процедур, необхідних для набуття нею чинності.

Очікується, що чотири угоди будуть підписані восени 2021 року. Після цього кожна угода повинна бути ратифікована кожною державою-членом, Союзом та іншою стороною.

Комментариев нет:

Отправить комментарий