понедельник, 7 июня 2021 г.

Світ підтримує Україну в реформі з децентралізації: запуск нового проєкту

 https://www.oecd.org/eurasia/competitiveness-programme/eastern-partners/oecdprojectsupportingdecentralisationinukraine2021-22.htm

Європейський Союз і Організація економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) запустили проєкт «Підтримка децентралізації в Україні у 2021–2022 рр.», що співфінансується ЄС та урядами Латвії, Литви та Словаччини.

Проєкт базується на попередній роботі ОЕСР щодо підтримки децентралізації та реформи регіонального розвитку в Україні.

Мета проєкту – покращити державні послуги (наприклад, охорону здоров’я, транспорт, водопостачання й освіту), що надаються регіональними та місцевими органами влади, створити підґрунтя для інвестицій та впровадити ефективніше використання фінансових ресурсів, що знаходяться в розпорядженні муніципальних органів влади.

За словами Ігоря Корхового, заступника міністра розвитку громад та територій України з питань європейської інтеграції, країна досягла значних результатів у реформі з децентралізації: 

«Європейський парламент нещодавно визнав реформу з децентралізації в Україні однією з найуспішніших. У нашій державі сформувалася нова адміністративно-територіальна система, органи влади на місцях отримали більше можливостей та стали більш фінансово незалежними від центру».

Проєкт «Підтримка децентралізації в Україні у 2021–2022 рр.» триватиме впродовж 18 місяців.

Комментариев нет:

Отправить комментарий