четверг, 1 апреля 2021 г.

COVID-19 Бізнес-клініки відкриті для бізнесу


За підтримки ЄС та уряду Німеччини GIZ запуcкає COVID-19 Бізнес-клініки, щоб допомогти українським малим і середнім підприємствам (МСП) відреагувати на напружені економічні умови, викликані пандемією COVID-19. Для реалізації цієї ініціативи ЄС та уряд Німеччини виділяє понад 10 млн. гривень. Бізнес-клініки працюють на базі Центрів інформаційної підтримки бізнесу (ЦІПБ), створених в рамках EU4Business, і надають підприємцям ряд переважно безплатних онлайн-послуг, таких як:

  • Короткі індивідуальні та групові консультації;
  • Вебінари, тренінги та форуми;
  • Ваучери на глибинні бізнес-консультації.

Кожна з Бізнес-клінік має регіональну спеціалізацію. Проте, учасники з усіх куточків України можуть скористатися підтримкою будь-якої Бізнес-клініки, незалежно від її розташування, оскільки більшість послуг надаються в режимі онлайн. До участі запрошуються представники малих і середніх компаній з різних галузей. Потенційним учасникам необхідно буде обрати формат послуг, який їх зацікавить, і зв'язатися з COVID-19 Бізнес-клінікою 

COVID-19 Бізнес-клініка в Дніпрі

ЦІПБ/ Дніпропетровська торгово-промислова палата

cci.dp.ua

Сергій Кучерявенко

kucheryavenko.serg@gmail.com

Діна Сідаш dina.sidash@dcci.org.ua

COVID-19 Бізнес-клініки – ініціатива в межах проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується GIZ. Мета проєкту - створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання.

Комментариев нет:

Отправить комментарий