среда, 14 апреля 2021 г.

Як швидко перейти на електронний документообіг та опанувати роботу з програмним РРО

 

Розвиваючи та підтримуючи підприємництво в Україні в межах проекту МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні», Ресурсний центр ГУРТ запрошує власників мікро та малого бізнесу на безплатний вебінар «Як швидко перейти на електронний документообіг та опанувати роботу з програмним РРО».

Відвідайте цей вебінар, щоб дізнатися:

  • навіщо потрібен електронний документообіг та як почати його використовувати
  • як економити час та кошти, використовуючи цифровий підпис
  • як почати використовувати та переваги ПРРО

«Вчасно» - це сервіс миттєвого обміну електронними документами, за допомогою якого можна підписувати, відправляти, отримувати і зберігати юридично значимі документи онлайн. Сервіс створений для економії часу і грошей.

«Вчасно.Каса» – програмний РРО або онлайн-каса, яка дозволяє легко замінити класичні «залізні» касові апарати, встановлюється на комп’ютер, планшет або смартфон та інтегрується з діючою обліковою системою. Е-чеки формуються автоматично та фіксуються у ДПС. Жодних папірців та додаткових витрат на утримання касового апарату. Прорамний РРО підходить для малого, середнього та великого бізнесу — вуличні точки,  послуги, доставка, ритейл, інтернет-магазини тощо.

Спікерка вебінару: Тамара Кучугурна, директорка з розвитку сервісу обміну електронними документами «Вчасно». Впродовж 4 років займалася проектуванням інтерфейсів для маркетплейсів. Понад 3 роки консультує щодо питань оптимізації бізнес-процесів та організаційного розвитку.

Дата: 16 квітня 2021 року

Час: 16:00-16:45 (тривалість – 45 хвилин)

Реєстрація за посиланням.

Вебінарна кімната одночасно доступна для 100 учасників. Якщо ви не встигнете увійти, будь ласка, приєднуйтеся до трансляції на Facebook-сторінці ГУРТа, яка розпочнеться одночасно із запуском вебінару.

Комментариев нет:

Отправить комментарий