понедельник, 29 марта 2021 г.

Запрошення до співпраці “Інтеграція ВПО та захист прав населення, що постраждало від конфлікту”


 Проєкт Ради Європи «Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень. Фаза 2» запрошує територіальні громади до співпраці за напрямом “Інтеграція внутрішньо переміщених осіб та захист прав населення, що постраждало від конфлікту”. В межах цієї співпраці Проєкт має на меті підтримати місцеву владу у розробці довготривалих рішень для ВПО та осіб, що постраждали від конфлікту, зокрема через надання експертизи, технічної допомоги та спільне впровадження конкретних напрацювань.

Громади, що зацікавлені у співпраці, повинні надіслати лист-заявку у довільній формі (до 5 сторінок формату А-4), який включатиме: 

а) мотиваційний лист із відповіддю на питання: Чому громада хоче взяти участь у співпраці за напрямом “Інтеграція внутрішньо переміщених осіб та захист прав населення, що постраждало від конфлікту”?

б) приклади, що підтверджують відповідність громади критеріям відбору;

в) склад команди громади (до 5 осіб), яка буде відповідальна за спільну діяльність та спілкування з Проєктом: прізвище, ім'я, організація чи установа, посада

Документи повинні бути завізовані особою, відповідальною за ухвалення рішень в громаді.

Кінцевий строк подачі заявок: 5 квітня 2021 р. 

Документи мають бути надіслані на електронну адресу: Internally.Displaced.Persons@coe.int з темою листа 8748/2021/_Назва громади. 

Документи, що надіслані на іншу електронну адресу, не розглядаються.

Питання надсилаються до 31 березня 2021 року на адресу електронної пошти: Internally.Displaced.Persons@coe.int 

Будь ласка, ознайомтесь із документами:

Детальна інформація про запрошення до співпраці

Візуалізована версія запрошення


Комментариев нет:

Отправить комментарий