понедельник, 9 ноября 2020 г.

Міжнародний день бухгалтерії (International Accounting Day)

 Вітаємо з Міжнародним днем бухгалтера! Нехай в роботі завжди буде порядок і стабільний успіх, нехай не буде у звітах похибок і помилок, нехай щоранку зустрічається з хорошим настроєм і ентузіазмом, високою цілеспрямованістю і непереможною активністю. Миру, щастя, добробуту і прекрасного фінансового становища.

Міжнаро́дний день бухга́лтера, або Міжнаро́дний день бухга́лтерії — професійне свято бухгалтерів, яке відзначають щорічно 10 листопада. Вперше було впроваджено у 1972 році під назвою День бухга́лтерської кар'є́ри. 1976 року цю назву замінили сучасною[1].

Дата святкування була обрана через те, що саме 10 листопада 1494 року венеційський математик Луки Пачолі видав книгу «Summa de Arithmetica, Geometria, Proportioni et Proportionalita» («Все про арифметику, геометрію і пропорції»). В ній поміж іншого містився докладний опис бухгалтерських ордерів, системи щоденного зведення дебету і кредиту, обліку активівпасивівкапіталу тощо. Завдяки цій книзі Луку Пачолі прозвали «батьком бухгалтерії»

Комментариев нет:

Отправить комментарий