среда, 4 ноября 2020 г.

Несподіване рішення МОЗ: звільнення медперсоналу від карантину

 

В ході пресконференції у вівторок, міністр охорони здоров'я Адам Недзельський та голова канцелярії прем'єр-міністра Міхал Дворчик повідомили про звільнення медичного персоналу від карантину. Це рішення спрямоване на розв'язання проблеми нестачі людських ресурсів у сфері охорони здоров'я. Останнім часом на карантині знаходиться близько 30 000 осіб з цієї групи.


Медичний персонал буде звільнений від обов'язку проходити карантин. Відтепер обстеження медичного персоналу стане можливим щодня.

Випущені з карантину

Несподіване рішення уряду звільнити медичний персонал з-під карантину було оголошено у вівторок на спільній конференції міністра охорони здоров'я Адама Недзельського і глави канцелярії прем'єр-міністра Міхала Дворчика.

- Медичний персонал, завдяки експрес-тестам на наявність коронавірусу, не буде поміщений на карантин, — повідомив Дворчик. За його словами, медики зможуть щодня проходити перевірку перед початком роботи.

В ході конференції Дворчик нагадав про те, скільки нових польових госпіталів буде побудовано в Польщі в найближчому майбутньому, а також скільки нових ліжок буде призначене для пацієнтів, інфікованих коронавірусів. Однак, як зазначив політик, виникають питання, чи буде медичний персонал для обслуговування і лікарень, і ліжок, а потім він поінформував про кроки, зроблені владою.

- Сьогодні ввечері правила змінили таким чином, що медичний персонал випущений з карантину. На цей час на карантині перебувають близько 30 тисяч осіб, коли мова йде про медичний персонал, це величезна втрата для всієї системи охорони здоров'я, — сказав глава канцелярії прем'єр-міністра, якого цитує Gazeta Wyborcza.

 Всього в Польщі зараз на карантині понад півмільйона людей. Минулого тижня Головне санітарне управління оголосило про запуск апарату телефонного оповіщення про необхідність введення карантину, покликаного полегшити роботу співробітників Санепідслужби в цьому питанні.

- В рамках цифрування санітарної інспекції ми запустили автоматичні повідомлення про введення карантину. +48 22 10 43 705 - це номер, з якого відправляється повідомлення про поміщення на карантин людей, які знаходяться в базі даних EWP (Реєстр в'їзду до Польщі - ред.) і мають накладений карантин. Якщо у вас є питання по COVID-19 або уточнити статус карантину, телефонуйте +48 22 25 00 115, - повідомила Головне санітарне управління в пресрелізі на своєму сайті.

 по матеріалах сайту https://tvojarabota.pl/ua/

 

Комментариев нет:

Отправить комментарий