среда, 4 ноября 2020 г.

Коронавірус у Польщі. Уряд оголошує про нові обмеження

 


4
11.2020

Коронавірус у Польщі. Уряд оголошує про нові обмеження

У Польщі та в світі триває боротьба з пандемією коронавірусу. Сьогодні був побитий рекорд - 24 тисячі 692 випадки. Прем'єр-міністр Матеуш Моравецький і міністр охорони здоров'я Адам Недзельський на спеціальній конференції представляють нові обмеження.

Як оголосив Моравецький, будуть закриті магазини в торгових центрах, крім аптек, продуктових магазинів і магазинів обслуговування.

  • Культурні установи, такі як кінотеатри, театри, музеї та художні галереї, будуть тимчасово закриті.
  • - Ми вводимо дистанційне навчання на 1-3 класи і продовжуємо дистанційне навчання учнів старших класів до кінця листопада, - сказав Моравецький.
  • Обмеження набудуть чинності в суботу і триватимуть до 29 листопада.

- У нас попереду дуже важкі часи. Обмеження необхідні, - заявив глава уряду і закликав залишатися вдома.

- Ми розширюємо профілактичні заходи. Перший - це дистанційне навчання з 1 по 3 клас і продовження для 4 класів і вище.

Вчителі отримають спеціальний ваучер на 500 злотих на придбання обладнання для віддаленої роботи. - Це можуть бути веб-камери, інше електронне обладнання, яке може стати в нагоді вчителям, якщо в цьому випадку необхідно максимально ефективно вести віддалену роботу, - пояснив Моравецький.

Як оголосив Моравецький, будуть закриті магазини в торгових центрах, крім аптек, продуктових магазинів і магазинів обслуговування. У магазинах площею менш як 100 квадратних метрів це буде можливо з розрахунку 1 людина на 10 квадратних метрів, в більших магазинах - 1 людина на 15 квадратних метрів.

Культурні установи, такі як кінотеатри, театри, музеї та художні галереї будуть тимчасово закриті, повідомив прем'єр-міністр Матеуш Моравецький.

- Ми хочемо зменшити громадський рух, ми хочемо зменшити соціальну мобільність. Це - на думку всіх фахівців - на сьогодні єдиний найбільш ефективний метод. «Залишаймось вдома, обмеження мобільності і соціальних контактів, це, безумовно, допоможе в реалізації стратегії боротьби з пандемією», - сказав Моравецький.

Прем'єр оголосив, що якщо в Польщі понад 50 випадків на 100000, громадян - буде ізоляція. Якщо буде 70-75 випадків зі 100 тисяч, то наступний етап - національний карантин. Заборона пересування.

Обмеження набудуть чинності в суботу і триватимуть до 29 листопада.

Коронавірус. Моравецкій: давайте захищати один одного


- Ми не знаємо, що нас чекає. Якщо ми будемо неухильно дотримуватися цих правил, ситуація покращиться, - сказав Моравецький.

- Упевнений, що ми знайдемо в собі сили виконати ці завдання, - додав глава уряду і оголосив про компенсації підприємцям. - Ми хочемо - як і навесні - зберегти якомога більше робочих місць, - сказав прем'єр.

Коронавірус. Можливий національний карантин

- Національний карантин буде означати серйозне обмеження економічної діяльності, - сказав міністр охорони здоров'я Адам Недзельський. - Система охорони здоров'я знаходиться на межі своєї ефективності, - сказав міністр.

- Пора задіяти аварійне гальмо. Якщо у нас буде 30 000 випадків в день, кількість смертей також збільшується, а система охорони здоров'я перестає працювати, додав глава МОЗ. «Треба рятувати життя», - додав він.

Коронавірус. Батьківські виплати

- Материнська допомога надається на тих же умовах, що і навесні, на тих же умовах, коли вони повинні були б застосовуватися, - сказав прем'єр-міністр Матеуш Моравецький під час конференції з новим обмеженням, пов'язаним з епідемією коронавірусу. Він зазначив, що ясла і дитячі сади як і раніше надають послуги інтернатного типу.

по матеріалах сайту https://tvojarabota.pl/ua/

Комментариев нет:

Отправить комментарий