суббота, 31 октября 2020 г.

Країни червоної і зеленої зон: новий список МОЗ України від 30 жовтня

МОЗ України 30 жовтня 2020 року виключила з червоної зони Ізраїль, Панаму, Колумбію і Соломонові острови. Одночасно з цим в червону зону перейшли Італія, Угорщина, Болгарія, Монако і Сан-Марино, повідомляє Аvianews

Всього оновлений червоний список включає 50 держав, з яких 38 через збільшення кількості нових випадків COVID-19 в порівнянні з Україною, 12 - через відсутність статистики. Тижнем раніше цей список включав 51 державу.

30 жовтня МОЗ України встановило в якості критерію для переходу країни в червону зону 228,2 випадків COVID-19 за останні 14 днів на 100 тис. населення. 23 жовтня цей показник знаходився на рівні 200,8 випадків.

З туристичних напрямків у червоній зоні зараз знаходяться Хорватія, Чорногорія, Болгарія. У зелену зону увійшли ОАЕ, Албанія, Мальдіви, Домініканська республіка, Туреччина і Єгипет.

Правила в'їзду в Україну

Всі прибуваєчі до України з країн зеленої зони не повинні проходити карантин. Якщо людина прибула з країни червоної зони, навіть якщо він слідував транзитом через країну зеленої зони, він повинен пройти 14-денну самоізоляцію.

Для припинення самоізоляції мандрівник може пройти ПЛР-тест на коронавірус в Україні або ж надати результат такого аналізу, зробленого не більше ніж за 48 годин до в'їзду в Україну. Умовою припинення карантину є негативний результат тесту, що підтверджує, що людина не хворіє.

В даний час Україна дозволяє в'їзд в країну своїм громадянам і всім іноземцям. Іноземці повинні мати з собою медичну страховку, яка покриває лікування в тому числі від COVID-19. Умови карантину однакові для всіх, хто в'їжджає і залежать від того, в якій зоні знаходиться країна, звідки слід мандрівник.


 

Комментариев нет:

Отправка комментария