понедельник, 7 сентября 2020 г.

Тренінг ОБСЄ з розробки та застосування стандартів належного врядування ОГС

 

Офіс Координатора проектів ОБСЄ в Україні спільно з Офісом Президента України та Міністерством молоді та спорту України в рамках проекту «Вдосконалення законодавчої бази та спроможності Уряду України та організацій громадянського суспільства ефективно співпрацювати». Організовує серію регіональних одноденних навчальних семінарів з розробки та застосування стандартів належного врядування ОГС.

Мета тренінгу - навчити місцеві ОГС забезпечувати відповідність своїй діяльності місії та статуту організації, що сприятиме побудові кращого партнерства з місцевими органами влади на основі принципів прозорості та підзвітності.

 

Запрошуємо представників організацій громадянського суспільства з зазначених областей до участі у семінарах-тренінгах, які відбудуться в наступних містах за таким графіком:

 

  • 14 вересня 2020 р., м. Краматорськ. Запрошуються представники з Донецької та Луганської областей. Останній термін подання заявок10 вересня 2020 року;

 

Для подання заявки на участь у заході заповніть, будь ласка, цю анкету https://forms.gle/fNcBKsCgctXioTVW9

 

Від однієї організації приймається одна заявка на одну людину.

Відбір учасників буде здійснюватися за результатами відповідей на обов’язкові запитання в анкеті.

(!)Звертаємо Вашу увагу на те, що тільки відібраних кандидатів буде повідомлено про результати розгляду заявок.

(!) Підтвердження реєстрації учасника та інформація про місце проведення заходу буде надіслано на вказану в анкеті адресу електронної пошти.

 

Офісом Координатора проектів ОБСЄ в Україні забезпечуються харчування та покриваються транспортні витрати учасників.

Транспортні витрати: Учасники мають самостійно придбати квитки для подорожі до/з міста в якому проводиться тренінг. Офіс Координатора проектів ОБСЄ в Україні відшкодує витрати на проїзд для учасників у межах тарифу «купе» чи «Інтерсіті» 2 клас, а також квитки на автобус. Для відшкодування вартості проїзду учаснику необхідно буде надати (!) оригінали проїзних документів в обидві сторони та (!) документ, що засвідчує особу.

 

У разі виникнення запитань просимо звертатися до пані Анастасії Шовкопляс, асистента проектів відділу розвитку громадянського суспільства в Україні Офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні за ел.поштою: anastasiia.shovkoplias@osce.org 

Комментариев нет:

Отправить комментарий