среда, 30 сентября 2020 г.

Виробництво автомобільних шиб

  +380 208 254 7867 tel/Вайбер/Telegramm

Робота на виробництві ламінованих вітрових шиб для автомобілів. Компанія належить до японської групи AGC, яка є провідним світовим постачальникам шиб для автомобілів на польському ринку ось уже 25 років.

Обов'язки залежать від виконуваного процесу: експлуатація верстатів і виробничого обладнання; збірка елементів; пакування продукції; ручне переміщення скла:

  • Різка: помічник в кінці лінії різання, витягує лист з лінії, переміщує його на іншу позицію процесу, де відбувається вирізання форми майбутнього скла, робота легка.
  • Трафаретний друк — нанесення на одну сторону скла чорної скляної емалі, переміщення скла на стійку до інших скляних плит.
  • Вигин скла — два листи поміщають в форму, накладають на стіл, витягують з форми на підставку.
  • Пакування виробів і підготовка шиб до відвантаження (вага скла від 30 - 40 кг — переносять завжди 2 особи або за допомогою симулятора).

Вимоги: чоловіки до 50 років; гарне фізичне здоров'я; комунікативність; вміння працювати в команді.

Графік: три зміни по 8 годин: 06:00 - 14:00; 14:00 - 22:00; 22:00 - 6:00. Для всіх зацікавлених осіб є можливість працювати по 10-12 годин за зміну. Робота з ПН по ПТ та дві робочі суботи в місяць. Зміни змінюються за принципом: 4 дня в одну зміну, далі 1 вихідний день і вихід в наступну зміну.

Оплата: ставка на годину становить 14 злотих нетто + премія за повністю відпрацьований місяць. Винагорода в місяць становить 3080 - 3360 злотих нетто + При відпрацюванні 220 годин на місяць видається премія у вигляді купонів у розмірі 300 злотих, на покупки в мережі супермаркетів Lidl (дійсний до кінця року). Премія розраховується пропорційно кількості відпрацьованих днів у даному місяці.

Проживання: роботодавець забезпечує житлом у центрі міста. Проживання у хостелі, в кімнатах по 2-4 особи; є всі необхідні умови для комфортного проживання. Вартість - 100 зл / м (до кінця року). Поруч знаходять супермаркети Lidl, Biedronka, Netto, торгівельний центр. До місця роботи проїзд на автобусі, вартість проїздного квитока 50 зл/м.


Комментариев нет:

Отправить комментарий