четверг, 17 сентября 2020 г.

Працівник складу

 

Інформація про роботу

Робота на складі сучаснної компанії зі світовим ім'ям, яка є європейським лідером з виробництва матраців, подушок, чохлів для садових меблів і парасоль.

Обов'язки: прості роботи зі сканером: комплектація замовлень за накладними; упаковка товару; сканування товару (штрих-коди); контроль за належним зберіганням продукції.

Вимоги: чоловіки до 55 років; гарне фізичне здоров'я; уважність; бажання і вміння працювати в команді.

Графік: дві зміни по 12 годин на день з 06 до 18 і з 18 до 06, з понеділка по п'ятницю; дві робочі суботи в місяць по 8 годин. За зміну передбачено 2 перерви по 15 хвилин. В місяць - 240 - 260 робочих годин.

Оплата: ставка 14 злотих за годину нетто. В місяць винагорода складає 3340 - 3640 злотих нетто.

Проживання: в наявності будинки у двох локалізаціях: м. Малянув і м. Турек. У кімнатах по 4/6 осіб; є всі необхідні умови для комфортного проживання. Вартість - 360 зл / м. До місця роботи пішки 10-15 хвилин або безкоштовний проїзд на автобусі.

Додаткова інформація:

  • Робочий одяг надається в перший же день роботи: 4 сорочки та фартух — безкоштовно (якщо працівник не пропрацював і місяця — відрахування з зарплати 145 злотих).
  • На фабриці є їдальня, де можна пообідати та автомати з гарячими напоями.
  • З м. Малянув до місця роботи 1,5 км - 10-15 хвилин пішки; з м. Турек 6 км — забезпечується безкоштовне довезення на автобусі.

Комментариев нет:

Отправить комментарий