вторник, 22 сентября 2020 г.

Работа в Польше на рыбном заводе. Вакансия от рекрутера #работавПольше #вакансии2020 #рыбзаводПольша

 +380 208 254 7867 tel/Вайбер/Telegramm

Робота на сучасному закладі, який займається переробленням різноманітних морепродуктів (риба, креветки, молюски) і поставляються на ринки всієї Європи. Діяльність проводиться на різних процесах виробництва і цехах фабрики.


Обов'язки: філетування риб, сортування, пакування, маркування упакованих різних морепродуктів, підготовка до відправлення.

Вимоги: чоловіки до 55 років, уважність і відповідальність, наявність мед. книжки або готовність зробити її на місці (за кошт роботодавця). 

Графік: дві зміни по 9 годин на день, з понеділка по суботу. Неділя — вихідний день.

Оплата: до 240 год. роботи ставка - 14 зл/год нетто; при відпрацюванні 240 год і більше, всі години рахуються по 15 зл/год нетто. В місяць винагорода складає 3080 - 3600 злотих нетто.

Про житло: роботодавець надає житло з усіма необхідними зручностями. Кімнати на 3-4 особи. Працівник оплачує 360 зл / м. До місця роботи проїзд на громадському транспорті. Роботодавець компенсує повну вартість проїзного квитка.

Додаткова інформація: Робочий одяг надається безкоштовно. Потрібно мати свій теплий одяг, щоб одягнути під рабочий.Температура в цехах +12 С.


Комментариев нет:

Отправить комментарий