понедельник, 29 июля 2019 г.

ЗАХИСТ ТВАРИН

В Україні можуть заборонити тестування косметики на тваринах

Міністерство охорони здоров’я пропонує посилити вимоги до косметичної продукції та зупинити знущання (http://bit.ly/32UjY57) над тваринами. Відповідний проект постанови з’явився на сайті МОЗ.

Це вже не перша редакція документу. У грудні минулого року МОЗ оприлюднили проект постанови для громадського обговорення, але отримали зауваження від бізнесу та профільних асоціацій.


Новий регламент забороняє тестування косметики (http://bit.ly/32UjY57) на тваринах на території України. Водночас випробування дозволяється у випадках, якщо є обґрунтоване занепокоєння щодо безпечності косметичного інгредієнта або їх комбінацій у випадках, коли інгредієнт або комбінація інгредієнтів широко використовується і не можуть бути замінені іншими, що здатні виконувати аналогічну функцію.

Також випробування дозволяється, якщо певні проблеми зі здоров’ям населення є обґрунтованими, необхідність проведення випробувань на тваринах є виправданим і може підтвердити або спростувати взаємозв’язок дії інгредієнта з погіршенням стану здоров’я користувачів косметичної продукції.

Комментариев нет:

Отправка комментария