пятница, 24 марта 2017 г.

ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ

30 березня в ДКіТ НКМЗ міста Краматорська відбудеться «Ярмарок вакансій. Весна 2017».

Після зими прокидається не тільки природа, а й ринок праці. "Ярмарок вакансій. Весна 2017» - це унікальний майданчик для зустрічі роботодавців та шукачів роботи, на якому кандидати зможуть поспілкуватися з персоналом компаній, пройти перше інтерв'ю, дізнатися про відкриті вакансії та кар'єрні можливості від провідних роботодавців Краматорська та прилеглих міст.


У роботі ярмарку візьмуть участь понад 20 роботодавців, Краматорський міський центр зайнятості. В рамках заходу буде здійснюватися безкоштовна юридична та бухгалтерська консультація. Також учасники ярмарку зможуть пройти профтестування, скласти експрес-резюме, отримати поради з працевлаштування.
Посилання на попередню реєстрацію на ярмарок вакансій: https://docs.google.com/…/1-QpjzzkTkwinABj6Rq7PrIPIsq…/edit…

Паралельно ярмарку будуть проходити два семінари:
1. Семінар «Найближчі перспективи роботи і бізнесу для ВПЛ», спрямований на підтримку претендентів на роботу. На семінарі будуть розглянуті тенденції ринку праці в Краматорську, можливості самозайнятості та грантових програм, приклади успішної інтеграції ВПЛ. Для участі в семінарі потрібно зареєструватися за посиланням: https://docs.google.com/…/1dLvaOsHQTKw8qMPPhngzTQesva…/edit…

2. Семінар «Законодавство про працю. Основні зміни нормативної бази для роботодавців», спрямований на підтримку юридичних осіб ФОП. Основні питання семінару: зміни в трудовому законодавстві в питаннях працевлаштування, мінімальної заробітної плати, державного контролю та перевірок роботодавців, дотримання законодавства про працю.
Для участі в семінарі потрібно зареєструватися за посиланням: https://docs.google.com/…/1ZyDf0V8MIqVvYkBiemIb7MPgLE…/edit… Організатор ярмарку: благодійний фонд «Карітас Краматорськ»

Партнери: Проект підтримки ВПЛ від Краматорського виконкому; Краматорський міський центр зайнятості та Головне управління Держпраці в Донецькій області.
Час проведення: 11:00 - 14:00. Вхід вільний.

Місце проведення: Палац культури і техніки Новокраматорського машинобудівного заводу (ДКіТ НКМЗ), площа Миру, 1 Детальна інформація за телефонами: 050-325-18-55; 050-343-81-76

Комментариев нет:

Отправка комментария