вторник, 3 января 2017 г.

НОВИНИ ВІД МІНЮСТА

Кабінет електронних сервісів Міністерства юстиції України

У рамках реформ системи реєстрації бізнесу та нерухомості Міністерством юстиції України запроваджено он-лайн сервіси для користувачів відповідних адміністративних послуг.
Вже зараз громадяни, представники юридичних осіб мають можливість отримати  послуги он-лайн через кабінет електронних сервісів, за посиланням https://kap.minjust.gov.ua/services/registry, яким на цей час вже скористалися понад мільйони раз.


Так, у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень можна скористатись такими послугами:
-          отримати інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно;
-          перевірити документ, виданий державним реєстратором за допомогою Державного реєстру речових прав на нерухоме майно;
-          отримати інформацію про стан розгляду заяви, що була подана державному реєстратору у паперовому вигляді;
У сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, зокрема, можна скористатись такими послугами:
-          виконати безкоштовний запит на отримання відомостей про юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.
-          отримати відомості з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань у вигляді виписки, витягу.
-          подати заяву та електроні документи для проведення наступних реєстраційних дій: - державна реєстрація фізичної особи, яка має намір стати підприємцем; - державна реєстрація юридичної особи, утвореної шляхом заснування нової юридичної особи за допомогою використання комп’ютерної програми «Реєстраційний портал» за посиланням: http://rp.irc.gov.ua/.
Отже, усі необхідні дані у вигляді витягів чи виписок, інформації можна отримати в електронній формі не виходячи з дому, через мережу Інтернет. Переваги такої системи:
·                     можливість оплати послуг в режимі он-лайн;
·                     отримання відомостей в режимі он-лайн;
·                     надання електронному документу статусу офіційного.

Усі отримані документи в електронному вигляді мають такий самий офіційний статус, як і їх паперові аналоги.

Комментариев нет:

Отправка комментария