воскресенье, 20 ноября 2016 г.

ДЕНЬ КАР'ЄРИ. PROFI EXPRESS

Шановні друзі!
Маємо честь запросити Вас на міський захід ДЕНЬ КАР’ЄРИ. PROFI-EXPRESS, що відбудеться 25 листопада 2016 р в м. Краматорськ.
ДЕНЬ КАР’ЄРИ. PROFI-EXPRESS - це інформаційний професійний майданчик для роботодавців та людей, які шукають роботу. Захід направлений на внутрішньо переміщених осіб, місцевих мешканців та роботодавців.

В межах заходу будуть працювати профільні станції. Кожна станція – це питання, з якими стикається людина на «шляху працевлаштування»: «Мотивація»,
«Центр зайнятості», «Навчання», «Складання резюме», «Робота за кордоном», «Юридичні консультації». Завершувати «шлях працевлаштування» буде станція «Роботодавці», де можливо ознайомитись з існуючими вакансіями та роботодавцями безпосередньо. На кожній станції Ви маєте нагоду отримати професійну экспрес-консультацію.

Також Вас чекають три майстер-класи: «Повір в себе», «Перші кроки в бізнесі», «IT сфера. Робота в інтернеті». Серед запрошених спікерів Axel Nordfeldt зі Шведско-української IT школи Beetroot Academy, який поділиться досвідом про особистості роботи з іноземними замовниками у сфері IT»

Детальна інформація:
Дата проведення: 25 листопада 2016 р
Місце проведення: м. Краматорськ, бул. Машинобудівників, 36, 2-й корпус ДДМА

Програма заходу:
12.00 Урочисте відкриття
12.15 Початок роботи профільних станцій
12.50 Початок майстер-класів
14.30 Закриття заходу

Організатори и партнери заходу: БО «Благодійний фонд «Карітас Краматорськ», CRS, USAID, Креативний простір FreeUA, ДДМА, Донецький Обласний центр зайнятості, ГО «Центр зайнятості вільних людей».

Запрошені учасники: мережа супермаркетів «Сільпо», Проком, Міжнародна організація «People in Need», БФ «The Right to Protection», Інститут підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів, Салон краси “Ніколь”, фотостудія “Репортер”, Европульс, Укрсемена, Приватбанк, автосалон «Талісман», Автозапчастини, Новіта груп, Артстрой та інші.

Сторінка заходу День Кар'єри. Profi Express у facebook >>

Комментариев нет:

Отправить комментарий