понедельник, 24 октября 2016 г.

МОЛОДІЖНИЙ ПАРЛАМЕНТ РАДИ ЄВРОПИ

Управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації повідомляє, що на виконання Рамкової програми співробітництва між Міністерством молоді та спорту України і Радою Європи у сфері молодіжної політики на 2016-2020 роки Міністерством молоді та спорту спільно з Молодіжним департаментом Ради Європи за участі Спілки громадських організацій «Молодіжна Платформа» проводиться другий семінар з питань поширення портфоліо молодіжної роботи Ради Європи та визнання молодіжної роботи в Україні, який відбудеться з 9 по 13 листопада 2016 року у м. Луцьк.

«Портфоліо молодіжної роботи» Ради Європи - це інструмент, який допомагає тим, хто працює з молоддю, молодіжним працівникам та молодіжним організаціям, аналізувати й розвивати як власні компетенції в молодіжній роботі, так і компетенції людей, з якими вони працюють. Цей інструмент може також використовуватися тренерами, управлінцями організацій по роботі з підлітками та молоддю, політиками, і взагалі всіма, хто зацікавлений у процесі підвищення якості і визнання молодіжної роботи.

У своєму нинішньому форматі, Портфоліо молодіжної роботи» Ради Європи є он-лайн-інструментом, доступним англійською та французькою мовами і в даний час знаходиться в стадії перекладу на українську мову.

Англійською із Портфоліо можна ознайомитись за посиланням:http://www.coe.int/en/web/youth-portfolio. Охочі взяти участь у семінарі повинні заповнити он-лайн-заявку на сайті: http://уouthapplications.сое.int/Application-forms та сповістити про участь на E-mail:AvseevaInna@gmail.com .

Заявки приймаються до 12.00 24 жовтня 2016 року. Більш детальну інформацію про захід розміщено за посиланням: http://dsmsu.gov.ua/media/2016/10/18/1/Ukr_Lutsk_Call_YWP_Seminar_Ukraine_13.10.pdf

Комментариев нет:

Отправка комментария