пятница, 22 июля 2016 г.

ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ (М. ВІННИЦЯ) ЗАПРОШУЄ АБІТУРІЄНТІВ

Шановні абітурієнти!

На нашому офіційному сайті: http://www.donnu.edu.ua/uk-ua/admission/Pages/Pravyla-pryiomu.aspx Ви можете ознаймитись із правилами прийому, розкладом вступних випробувань, переліком документів для вступу, термінами подачі документів, інформацією про факультети і спеціальності та ін.

Вступникам із зони АТО

Шановні вступники!
Інформація, наведена нижче, стосується лише
вступників, які проживають на території проведення антитерористичної операції (в населених пунктах відповідно дозатвердженого переліку) або переселилися з населених пунктів, що знаходяться на території, на якій органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, або які розташовані на лінії зіткнення, або на території проведення антитерористичної операції після 1 січня 2016 року.
Якщо ви належите до цієї категорії вступників, оберіть одну з трьох описаних нижче ситуацій і ознайомтесь з покроковою інструкцією для вступу до Донецького національного університету.

Я не маю українського атестату і не складав ЗНО.

У такому разі вам необхідно:
1. Прийти до одного з Освітніх центрів ДонНУ «Донбас-Україна», розташованих у м. Вінниця і м. Костянтинівка, з паспортом або свідоцтвом про народження (для осіб, які за віком не мають паспорта).
2. Особисто заповнити освітню декларацію та заяву. У разі виникнення питань зверніться до працівників Освітнього центру, і вони радо допоможуть вам.
3. Скласти Державну підсумкову атестацію з української мови та історії України. Отримати довідку, яка дає право вступу до ДонНУ за результатами іспиту лише з профільного предмету, який складається в університеті.
4. До 18 години 27 липня 2016 р. особисто подати паперову заяву і документи для вступу до ДонНУ. Перелік документів включає наступні: копія паспорта громадянина України або свідоцтва про народження (за наявності); копія ідентифікаційного коду (за наявності); довідка про складання ДПА, яка видається в Освітньому центрі ДонНУ; чотири кольорових фотокартки розміром 3×4 см; копія військового квитка або посвідчення про приписку (для військовозобов’язаних, за наявності).
5. Скласти іспит лише з профільного предмету для вступу на обрану спеціальність. (Результати складання Державної підсумкової атестації з української мови та історії України зараховуються як результати вступних іспитів з відповідних предметів).
6. Дочекатися оприлюднення 1 серпня 2016 р. на офіційному сайті університету рейтингових списків вступників. Якщо ви у списках рекомендованих на бюджет, вас буде зараховано! Якщо ж ви не знайшли себе у списку, неодмінно будете зараховані на контракт.
7. Дочекатися наказу про зарахування, щоб пересвідчитися, що ви стали студентом ДонНУ. Наказ про зарахування на бюджетні місця оприлюднюється на офіційному сайті 6 серпня 2016 р. — для денної форми, 18 серпня 2016 р. — для заочної форми. Наказ про зарахування на контрактні місця оприлюднюється не пізніше 12 години 20 вересня 2016 р.
8. Після видання наказу про зарахування на контракт укласти договір про сплату за навчання (для вступників на контракт). Увага! Отримавши документ державного зразка про повну загальну середню освіту, обов’язково надайте його до Приймальної комісії університету.

Я маю український атестат, але не складав ЗНО.

В такому разі необхідно:
1. До 18 години 27 липня 2016 р. особисто подати заяву і документи для вступу до ДонНУ. Перелік документів включає: копія паспорта громадянина України або свідоцтва про народження; копія ідентифікаційного коду; копія атестату і додатка до нього; чотири кольорових фотокартки розміром 3×4 см; копія військового квитка або посвідчення про приписку (для військовозобов’язаних). При подачі копій документів їх оригінали пред’являються обов’язково!
2. Скласти іспити з трьох предметів, необхідних для вступу на обрану спеціальність.
3. Дочекатися оприлюднення 1 серпня 2016 р. на офіційному сайті університету рейтингових списків вступників і виконати умови для зарахування. Якщо ви знайшли себе у списку рекомендованих на бюджет, подати оригінали документів до Приймальної комісії до 18-ї години 5 серпня 2016 р. У разі, якщо в установлені терміни оригінали документів не будуть подані, то право на зарахування на бюджет втрачається! Якщо ж вам не вдалося пройти на бюджет, до 18 години 19 вересня 2016 р. подайте оригінали документів до Приймальної комісії і неодмінно будете зараховані на контракт.
4. Дочекатися наказу про зарахування, щоб пересвідчитися, що ви стали студентом ДонНУ. Наказ про зарахування на бюджетні місця оприлюднюється на офіційному сайті 6 серпня 2016 р. — для денної форми, 18 серпня 2016 р. — для заочної форми. Наказ про зарахування на контрактні місця оприлюднюється не пізніше 12 години 20 вересня 2016 р.
5. Після видання наказу про зарахування на контракт укладіть договір про сплату за навчання (для вступників на контракт).

Я маю український атестат і складав ЗНО.

У такому разі ви маєте право самостійно обирати: вступати до ДонНУ за результатами ЗНО чи складати вступні іспити в університеті.
1. До 18 години 27 липня 2016 р. особисто подати заяву і документи для вступу до ДонНУ. Перелік документів включає: копію паспорта громадянина України або свідоцтва про народження; копію ідентифікаційного коду; копію атестату і додатка до нього; копію сертифікатів ЗНО (для тих, хто вирішив вступати за результатами ЗНО); чотири кольорових фотокартки розміром 3×4 см; копію військового квитка або посвідчення про приписку (для військовозобов’язаних). При подачі копій документів їх оригінали пред’являються обов’язково!
2. Скласти три іспити для вступу на обрану спеціальність (для тих, хто вирішив вступати за результатами іспитів).
3. Дочекатися оприлюднення 1 серпня 2016 р. на офіційному сайті університету рейтингових списків вступників і виконати умови для зарахування. Якщо ви знайшли себе у списку рекомендованих на бюджет, подати оригінали документів до Приймальної комісії до 18 години 5 серпня 2016 р. У разі, якщо в установлені терміни оригінали документів не будуть подані, то право зарахування на бюджет втрачається! Якщо вам не вдалося пройти на бюджет, до 12 години 19 серпня 2016 р. подайте оригінали документів до Приймальної комісії і неодмінно будете зараховані на контракт.
4. Дочекатися наказу про зарахування, щоб пересвідчитися, що ви стали студентом ДонНУ. Наказ про зарахування на бюджетні місця оприлюднюється 6 серпня 2016 р. — для денної форми, 18 серпня 2016 р. — для заочної форми. Наказ про зарахування на контрактні місця оприлюднюється не пізніше 12 години 20 вересня 2016 р.
5. Після видання наказу про зарахування на контракт укладіть договір про сплату за навчання (для вступників на контракт).

Освітній центр Донецького національного університету «Донбас-Україна»:
м. Вінниця, вул. 600-річчя, 21
м. Костянтинівка, пр-т Ломоносова, 157

Телефони гарячої лінії:
Міністерства освіти і науки України: +380 (44) 481-47-58, +380 (67) 504-32-18 (пн-пт,9:00-18:00)
Приймальної комісії ДонНУ: +380 (432) 50-89-32, +380 (98) 971-96-40

Комментариев нет:

Отправка комментария