пятница, 29 апреля 2016 г.

ДЕНЬ ПАМЯТИ И ПРИМИРЕНИЯ, ДЕНЬ ЕВРОПИ


8-го травня Донеччина разом з усією Європою відзначає День пам’яті та примирення – річницю припинення військових дій у Європі, а 9-го травня – День Європи - день Миру та Єдності.
В ці дні ми запрошуємо мешканців та гостей міста Краматорська взяти участь у вшануванні подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу у Другій світовій війні. Приєднуючись до світової спільноти, ми вшануємо загиблих у найбільшому збройному конфлікті в історії людства та висловимо повагу усім борцям з нацизмом.

9-те травня вважається Днем народження Європейського Союзу. Ця дата співпадає з Днем Перемоги у Другій світовій війні і не дає нам забути про спільне минуле кровопролитної війни та величезних втрат. В цей день ми відзначаємо нашу спільну перемогу в досягненні миру та добробуту, ми відзначаємо початок нового мирного життя для всієї європейської спільноти. В такий важкий час для нашої країни ми маємо об’єднатись з усім світом, для того щоб досягти миру. Пам’ятаємо. Перемагаємо!
Програма запланованих заходів:
8 травня чекаємо на вас на площі Миру:
В програмі:
9 травня чекаємо на вас на площі Миру з 13.00.
В програмі: велопробіг, квести та вікторини, презентації від експертів ЄС, а також вечірній концерт. Привітання від офіційний осіб відбудеться о 17.00 (?) Концертна програма стартує з 18.00.
Запрошуємо представників ЗМІ!

Комментариев нет:

Отправить комментарий