воскресенье, 21 февраля 2016 г.

ОФИЦИАЛЬНО ПРО ПРИОСТАНОВКУ СОЦВЫПЛАТ

Офіційний коментар Міністра соцполітики України Павла Розенко щодо призупинення соцвиплат окремим категоріям ВПО.
З приводу істерії яка сьогодні почала активно поширюватися в соціальних мережах щодо дій Мінсоцполітики та СБУ по припиненню незаконних соціальних виплат вимушеним переселенцям.
"Так, друзі, ми справді спільно з СБУ протягом трьох останніх місяців активно працюємо над ліквідацією шахрайських схем які побудовані навколо виплат переселенцям.
І я публічно про це оголосив ще тиждень тому у своєму інтерв"ю Дзеркалу тижня. Нагадаю, що згідно чинного законодавства соціальну допомогу переселенцям мають право отримувати лише люди які переїхали та офіційно проживають на території, що контролюється українською владою. Саме тому на підставі данних СБУ ми будемо й надалі призупиняти виплати деяким громадянам щодо яких є обгрунтовані підстави сумніватися в місці їхнього проживання на нашій території. Мета цих заходів - чітко знати, що допомогу від держави отримують справді переселенці, а не шахраї чи бойовики так званих ЛНР, ДНР.

Лише за останні місяці за поданням СБУ, інших правоохороннним органам ми призупинили виплати понад 150 тисячам осіб. Наголошую: мова йде не про скасування виплати, а про її призупинення. Якщо надійде інформація від міграційної сужби або сама людина звернеться до соцзахисту з тим що СБУ помилилося - ми відразу відновимо всі виплати.

Підкреслюю. Ми боремось не з вимушеними переселенцями, що безумовно потребують нашої підтримки, а із злочинцями і шахраями, які наживаються на бідах і горі простих людей. Ми також боремось із хабарництвом чиновників які штампують фальшиві довідки та створюють організовані злочинні угрупування із розкрадання мільярдних сум бюджетних коштів, котрі в першу чергу призначені для переселенців.

P.S. Коли ми починали із СБУ цю роботу я чітко усвідомлював, що отримаю на свою голову море бруду. Адже ще раз повторююсь у цій сфері крутяться вже мільярди державних коштів. Те що "почалась хвиля" лайномітання тіільки піідтверджує, що ми рухаємося в правильному напрямку.
Слава Україні!!!

Комментариев нет:

Отправить комментарий