понедельник, 22 февраля 2016 г.

ЧТО ДЕЛАТЬ ЕСЛИ ПРИОСТАНОВИЛИ СОЦВЫПЛАТЫ

ДЛЯ ТЕХ КОМУ ПРИОСТАНОВИЛИ  ВЫПЛАТУ  СОЦИАЛЬНОЙ ПОМОЩИ - АДРЕСНУЮ ПОМОЩЬ ВПО.

1. Виплата грошової допомоги припиняється з наступного місяця у разі:
 подання уповноваженим представником сім’ї заяви про припинення виплати грошової допомоги;
 надання інформації державної служби зайнятості про те, що працездатні члени сім’ї протягом двох місяців не працевлаштувалися за сприянням державної служби зайнятості або перебувають в трудових відносинах з роботодавцями на тимчасово окупованій території України, в районах проведення антитерористичної операції чи населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення, але фактично не працюють;
- зняття з обліку внутрішньо переміщеної особи;
- виявлення уповноваженим органом факту подання недостовірної інформації або неповідомлення про зміну обставин, які впливають на призначення грошової допомоги.

Виплата грошової допомоги може бути поновлена, якщо протягом місяця з місяця припинення її виплати уповноважений представник сім’ї повідомив уповноваженому органу про зміну обставин, які вплинули на припинення виплати грошової допомоги.

2. У разі зміни уповноваженого представника сім’ї, якій було призначено грошову допомогу, така допомога виплачується іншому уповноваженому представнику сім’ї за його особистим зверненням відповідно до пункту 5 цього Порядку.

ДЕЙСТВИЯ  ВПО:
1.       Обратиться в УТСЗН с заявлением о предоставлении письменной  информации  относительно  приостановления выплаты адресной помощи.

2.       Получив  ответ – обратиться в полицию или  прокуратуру (инвалиды, пенсионеры, дети – сироты) и т.д.) с заявлением относительно возбуждения уголовного дела  в отношении  должностного лица УТСЗН – превышение власти  или служебных полномочий  по   ст. 365 УК Украины.

Комментариев нет:

Отправить комментарий