понедельник, 25 января 2016 г.

ВАЖЛИВО ВІД КАРІТАС

Благодійний фонд «Карітас-Краматорськ» в рамках проекту «Впровадження підходу «кейс-менеджмент» у роботі з ВПО» здійснює допомогу в реалізації законодавчо закріплених прав ВПО (за необхідності кейс-менеджери представляють інтереси у державних та недержавних організаціях, закладах, установах).


Від працівників кейс-менеджерів можна дізнатися про наявні соціальні послуги, що надаються в м. Краматорську та Донецькій області. Також фахівці БФ «Карітас Краматорськ» проводять інформаційну роботу, роз’яснювальну, щодо правил, процедур інструкцій, допомагають у заповненні відповідних форм, зборі документів, необхідних для отримання допомоги послуг.
Завдяки тісній координації діяльності між установами, організаціями, що надають допомогу вимушено переміщеним особам, у кейс-менеджерів можна дізнатися про актуальні програми, що спрямовані на забезпечення гуманітарних, психологічних, правових, соціальних потреб ВПО.

Якщо Ви зацікавлені в допомозі та потребуєте індивідуальної консультації запрошуємо Вас до БО БФ «Карітас Краматорськ»!

Адреса: м. Краматорськ, пр. Миру, 5
Графік роботи: Пн. – Пт. 9:00 – 17:00
Телефон: 066 993 28 00 «Ініціатива «Впровадження підходу «кейс-менеджмент» у роботі з ВПО» реалізується за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні (в межах Проекту «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні» ) та Уряду Японії.
Проект «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні» реалізується ПРООН за фінансової підтримки Уряду Японії і в партнерстві з Урядом України, регіональною та місцевою владою.

http://radnikvpodonetsk.blogspot.com/2016/01/blog-post_24.html#more 

Комментариев нет:

Отправить комментарий