вторник, 22 декабря 2015 г.

ТРЕНІНГ "ЯК ЗАПОЧАТКУВАТИ СВІЙ БІЗНЕС"

Запрошуємо підприємців-початківців безкоштовно взяти участь у тренінгу «Як започаткувати свій бізнес», який проводить Навчально-консалтингова IPTV-мережа «Підприємці Донбасу». Тренінг відбудеться 24 грудня 2015 року о 10.00 за адресою: м. Краматорськ, вул. Паркова, 115 (територія заводу «ДОНМЕТ»).
Початок реєстрації – 9.30 (при собі потрібно мати паспорт громадянина України). 


Навчально-консалтингова IPTV-мережа «Підприємці Донбасу» створена за ініціативи Донецької обласної громадської організації «Рідна країна», її діяльність здійснюється завдяки фінансовій підтримці Програми Розвитку ООН та Уряду Японії, а також підтримці з боку українських організацій-партнерів.
Для максимального охоплення навчальними програмами і консалтингом мешканців Донецької та Луганської областей, які проживають на території підконтрольній Уряду України, надання послуг мережі здійснюється не лише безпосередньо в Центрі персонального тренінгу і консультування підприємців у м. Краматорськ, а й дистанційно, коли вступати у діалог з викладачами і бізнес-консультантами, підприємці зможуть в інтерактивному аудіовізуальному режимі on-line по інтернет за допомогою сайту www.donbiz.org.ua. Це дозволяє тим, хто має персональний комп’ютер з підключенням до інтернет, отримувати послуги мережі навіть у себе вдома.

Додаткова інформація щодо участі у заходах Навчально-консалтингової IPTV-мережі «Підприємці Донбасу» за телефонами Центру персонального тренінгу і консультування підприємців у м. Краматорськ: +38 (050) 805-21-91, +38 (063) 180-80-11, +38 (06264) 5-45-63.

Комментариев нет:

Отправить комментарий