понедельник, 14 декабря 2015 г.

ТРЕНИНГ "АРТ-ТЕРАПИЯ"

19 грудня 10.00 запрошуємо на тренінг "Арт-терапія – як інструмент протидії вигоранню". 

Творчість має унікальну властивість виносити на поверхню (наприклад, на папір) все скрите, таємниче, все те, що ми не усвідомлюємо, але воно нас «гризе» і «душить» із середини. Щоб повною мірою відчути на собі цю лікувальну дію малювання, зовсім не обов’язково бути художником. Необхідно просто малювати!!! Головне – виплеснути, вималювати, дати вихід емоціям і стресам, що накопичилися, щоб краще зрозуміти, розібратися, переосмислити, знайти рішення, позбавитися та поліпшити свій психологічний стан і фізичне здоров’я. ПРОВОДИТЬ: психолог SOS-Краматорськ Лісіцина Світлана.


До участі запрошуються волонтери та фахівці, які працюють із переселенцями, учасниками АТО, членами їхніх сімей та представниками громад, що мають високий рівень соціального напруження.
Де?
Центральна міська публічна бібліотека ім. М. Горького (адреса: вул. Гв. Кантемирівців, 16), 2 поверх, читальний зал.

ПРО ПРОЕКТ:
Тренінгові навчання здійснюються в рамках проекту «Медіація‬-мир-стабільність», що реалізується за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини в рамках програми «Розвиток співробітництва з громадянським суспільством у країнах Східного партнерства» (Ausbau der Zusammenarbeit mit der Zivilgesellschaft in den Ländern der Östlichen Partnerschaft).
ПАРТНЕРИ ПРОЕКТУ:
Німецько-українсько-білоруське товариство «Європа без кордонів»
Центральна спілка українців Німеччини
Благодійна організація «Всеукраїнський благодійний фонд «За право на життя».
Реєстрація за телефоном: 095 41 91 715.

Комментариев нет:

Отправить комментарий