четверг, 15 октября 2015 г.

ТРЕНИНГ ПО ИЗГОТОВЛЕНИЮ СОЛНЕЧНЫХ КОЛЛЕКТОРОВ

Сьогодні ми всі відчуваємо потребу економити ресурси та зменшувати енергоспоживання своєї родини. Нові рахунки за електрику або газ стають тяжким тягарем для сімейного бюджету, який і так потерпає від складної економічної ситуації в  країні. З цієї ж причини багато способів, які дозволяють знижувати споживання ресурсів, є недоступними для нас через свою дороговизну.

Та не всі технології обов’язково купувати у магазині. Існують прості, але ефективні речі, які можна зробити власноруч.
Ми пропонуємо вам навчитися власними руками створювати сонячні колектори, які будуть безкоштовно нагрівати воду від сонця. Це проста система, яка не потребує щоденного обслуговування та значних витрат.
Ви будете зменшувати ваші рахунки за енергію, допомагати Україні ставати енергонезалежною, і робити світ навколо нас чистішим.
Тренінг проводитимуть українські фахівці, підготовлені у рамках проекту “Увімкни сонце – живи комфортно”,
що впроваджується в Україні спільно з Європейським Союзом. В процесі практичного навчання його учасники разом виготовлять та встановлять діючий сонячний колектор.
Заходьте на веб­сайт ecosolar.org.ua, де є інформація про проект, технологію, та приклади вже встановлених колекторів.

Запрошуємо до участі у практичному тренингу з виготовлення  сонячних колекторів. Попередня дата заходу 26-29 октября. Група 10 человік. Попередня регістрація через on-line форму чи за телефоном 0508164033.

Комментариев нет:

Отправить комментарий