понедельник, 22 июня 2015 г.

ИСТОРИИ ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ. ЧАСТЬ 1

Життя іде і все без коректур... 
Л. Костенко.
Життя таке складне і таке мінливе. Не завжди, на жаль, людина може керувати своєю долею. Сьогодні нам, волонтерам SOS-Краматорськ, доводиться вирішувати складні проблеми наших переселенців. Після моніторингу житлових умов і знайомства з людьми, які не в змозі прийти самостійно по гуманітарну допомогу ,ми зрозуміли , хто справді потребує її в першу  чергу.
На сьогодні  виявлено понад 50 лежачих хворих! А ще скільки таких,хто  тихенько живе по домівках і не може дати собі ради. Добре, якщо є хтось із рідних, доброзичливі сусіди чи просто знайомі. Якось підтримають, допоможуть, повідомлять про хвору людину державу, громадські організації  чи волонтерів.


Кожна родина, кожна людина -це окрема  сумна історія.
Дмитро Ч. 89 років, майже не чує, ноги відмовляються ходити, а очі знаходять захисток у класичній літературі, яку він намагається читати за допомогою лупи. Скромний, доброзичливий, наче юнак, він зашарівся від уваги, яку йому надали наші волонтери. Не звик дідусь до допомоги: не балувало життя. Не було бажання кидати рідний Донецьк та їхати до доньки.
Упевнені, ми будемо частими гостями у нашого чемного підопічного. 

Комментариев нет:

Отправить комментарий