пятница, 8 мая 2015 г.

БИЗНЕС-СЕМИНАР ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ И МЕСТНЫХ ЖИТЕЛЕЙ

Проект фінансується Представництвом 
Європейського Союзу в Україні.
Партнери:5 травня 2015. Анонс: бізнес-семінар для переселенців, підприємців та жителів Краматорська й прилеглих міст.


Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує переселенців, підприємців та охочих жителів Краматорська й прилеглих міст до участі в бізнес-семінарі. Захід відбудеться 12 травня 2015 року за підтримки Міністерства оборони України, Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, Краматорської міської ради та Краматорського штабу допомоги переселенцям із зони АТО «Краматорськ-SOS» в рамках проведення Днів Європи в Україні.

Дата проведення: 12 травня, вівторок, з 09.30 до 18.00.
Місце проведення: Краматорська міська публічна бібліотека ім. М. Горького (м. Краматорськ, вул. Гвардійців Кантемирівців, 16.

Мета бізнес-семінару – навчити переселенців основам введення бізнесу та започаткування власної справи, пошуку ідей для створення успішних стартапів; підприємців – ознайомити зі змінами у регуляторному середовищі та поділитися історіями вдалих бізнес-кейсів. З початку ведення бойових дій на сході України та через анексію Криму станом на січень 2015 року понад 920 тисяч українців, згідно з даними Міністерства соціальної політики України, вимушені були залишити свої домівки та місця постійного проживання. Наразі переселенці – є найбільш уразливою соціальною групою в Україні, яка потребує не лише житла, їжі, одягу та товарів першої необхідності, але й роботи. Відтак, бізнес-семінар покликаний навчити переселенців та усіх зацікавлених у приватному підприємництві осіб новим знанням та навичкам.

Про що говоритимуть на заході?

Бізнес-семінар охопить такі питання:
- чи існує «ідеальна робота»
- як підготуватися до співбесіди з роботодавцем та презентувати себе?
- приватне підприємництво – організаційні та правові аспекти
- основи маркетингу: аналіз ринку, аналіз попиту та пропозиції, клієнти та їх потреби, формування ціни; товари та послуги  – визначення собівартості, оптимізація витрат, пошук та переговори з постачальниками
- просування товарів та послуг: реклама, формування попиту, зворотній зв'язок з клієнтами
- як знайти та розробити власну бізнес-ідею (у форматі бізнес-гри).

Тренери бізнес-семінару: 

Ірина Дрозд - тренер Міжнародної організації з міграції, приватний підприємець з 10-річним стажем роботи, власниця кафе «Піраміда» у м. Святогірськ. У минулому заступник директора з персоналу та комерційний директор ДП «Регіон-маркет» (мережа супермаркетів «Фуршет»), управляюча магазину ТОВ «Славтрейд Браво» 

Павло Дрозд - приватний підприємець з 10-річним стажем, співвласник кафе «Піраміда» в м. Святогірськ. Засновник Благодійного фонду «Слов'янське Серце», що займається проблемами ВПО і допомогою мирним жителям в зоні АТО. Директор ООВ «Славлімітед».

Під час семінару своїми успішними бізнес-кейсами та історіями започаткування бізнесу «з нуля» поділяться підприємці, які змушені були залишити свою бізнес-справу на окупованих територіях.
Також під час заходу учасники зможуть поспілкуватися з делегацією Представництва Європейського Союзу в Україні та дізнатися, що робить Європа для підтримки українського бізнесу

Умови участі:
До участі у бізнес-семінарі запрошуються переселенці, підприємці та жителі Краматорська й прилеглих міст. Обов’язковою умовою участі у заході є попередня реєстрація. Зареєструватись можна за телефонами: 093 1041416, 099 0719197 або e-mail: kramcentr@gmail.com
Останній день реєстрації: 11 травня 2015, 11.00.

Більше інформації про бізнес-семінар можна отримати у Олександра Ворошкова, Краматорськ-SOS, за тел.: 095 6211991.

Вперше Краматорськ проводитиме Дні Європи в Україні, які мають сприяти консолідації влади й суспільства задля вирішення нагальних проблем та потреб міста й регіону. Окрім бізнес-семінару, також 12 травня планується проведення Хакатону - конкурсу молодіжних проектів «Моє європейське місто». Більше того, 13 травня пройде Ярмарок проектів ЄС, під час якого відбудеться презентація грантів, можливостей для розвитку міста і області, які реалізовують регіональні, національні організації, фонди. Ярмарок має на меті розповісти мешканцям міст про конкретні проекти та можливості для розвитку регіону.

Бізнес-тренінг та Хакатон в Краматорську є частиною програми Днів Європи в Україні та відбувається в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні». Це серія інформаційно-просвітницьких заходів (публічних заходів, вуличних акцій, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво ЄС проводить в різних містах України. Мета кампанії – поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС у різних галузях.


Контакти для додаткової інформації: Наталія Сад, тел. 050 9308439, або nsad@internews.ua

Комментариев нет:

Отправка комментария