среда, 18 марта 2015 г.

КОНЦЕРТ НАС НЕ ЗЛАМАТИ

21 березня в 15.00 в клубе "Фиеста" по ул. Ленина, 24
состоится концерт "Краматорцям від дніпропетровців! Патріотично-музичний десант на засадах милосердя та духовності! Нас не зламати!"

Вход свободный!

У програмі:
- "Вертеп".  Гурт мандрівних дяків презентує композиції з найсвіжішого альбому «МАМАЙ. Гайдамацькі пісні», що  загартувались на майданах, відігрались у військових частинах, госпіталях, аеродромах та на блок-постах Донбаса в зоні АТО.
- Piano Extremist. Музикант, який від подій на Майдані став одним з важливих символів визвольної боротьби українського народу, а сьогодні зробив своєю зброєю музику, що підтримує Дух Перемоги та стає розрадою в житті кожного свідомого патріота України.
- гурт "МОМ". Молодий, талановитий музичний проект з Дніпропетровська, учасники якого стали бронзовими призерами фестивалю "Рок-зима 2015", виконають власні композиції та кавер-версії вітчизняних рок-хітів.
- Валентина Левченко та Андрій Попов. Світові хіти у виконанні екс-вокалістки всеукраїнсько відомого гурту "Сахара Сахара" у супроводі гітариста "Вертепу"
Ведучі концерту поетеса Наталя Гейман і телеведуча та волонтер Юлія Курочкіна. За ініціативи Дніпропетровської єпархії УПЦ КП

Комментариев нет:

Отправка комментария