вторник, 11 ноября 2014 г.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ЮР.ОСІБ ТА ФІЗ.ОСІБ – ПІДПРИЄМЦІВ В ЗОНІ АТО

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ЮР.ОСІБ ТА ФІЗ.ОСІБ – ПІДПРИЄМЦІВ
Інформація для юр.осіб та фіз.осіб – підприємців, які зареєстровані на території проведення АТО.

Відповідно до Закону України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» від 02.09.2014 № 1669-VII, який набрав чинності 15.10.2014:

1. Для осіб, які зареєстровані та переселилися з території проведення антитерористичної операції в період її проведення, реєстрація фізичної особи - підприємця здійснюється державними реєстраторами за адресою тимчасового проживання без вимоги державних реєстраторів реєстраційних служб територіальних органів Міністерства юстиції України в областях та місті Києві наявності реєстрації про місця проживання за місцем проведення реєстраційних дій.


2. Установити, що проведення реєстраційних дій щодо зміни місцезнаходження юридичних осіб та місця проживання фізичних осіб - підприємців, місцезнаходженням/місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції, здійснюється щодо юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців державними реєстраторами реєстраційних служб територіальних органів Міністерства юстиції України в областях та місті Києві.

3. Проведення реєстраційних дій, пов’язаних із зміною складу засновників (учасників) та керівника юридичної особи, місцезнаходженням якої є територія проведення антитерористичної операції, на період її проведення забороняється.

Источник

Комментариев нет:

Отправить комментарий